Świętuj z nami urodziny Maison!


Świętuj z nami urodziny Maison!

📢 Wyjątkowe wydarzenie zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem, bo w dniach od 20-22 września zapraszamy do celebrowania naszych urodzin! Jesteśmy z wami już 2 lata i z tej okazji świętujemy cały weekend! 🥳

Oczywiście nie może się obejść bez specjalnych atrakcji. 🚀 Jakich? Przede wszystkim będą to trzy dni pełne nowych słodkości! 🧁🍨🍰 Oto one:

💋 Bisou – biały buziak, który kryje w sobie biszkopt czekoladowy z truflą, sos na bazie praliny z orzechów laskowych i trufli oraz ganache na bazie gorzkiej czekolady, mus na bazie trufli i białej czekolady.

💋 Bisou Yuzu – różowy buziak z biszkoptem z yuzu, konfiturą yuzu, galaretką z czarnej herbaty oraz musem na bazie yuzu i czarnej limonki.

💜 Spillove – połączenie bezy, konfitury jagodowej i musu z czarnego bzu. Deser powstał w podziękowaniu dla SpilloMedia za wsparcie i nie tylko. 😃

➡️ Ponadto w urodzinowy weekend do każdego zamówienia dodajemy kieliszek prosecco. 🥂 Zadbaliśmy też o urodzinowy wystrój naszego butiku, ale tu ciii… Sami zobaczycie. Mamy nadzieję, że będziecie nam towarzyszyć w tych wyjątkowych dniach? 💕 My już zacieramy ręce z na myśl o zbliżającym się weekendzie.

Zapraszamy na 20-22 września na urodziny Maison!
👉 Do wydarzenia możecie dołączyć tutaj: https://www.facebook.com/events/674461276366208/?event_time_id=674461279699541

+ Brak komentarzy

Dodaj swój